Haber Detayı
22 Temmuz 2020 - Çarşamba 14:24 Bu haber 2865 kez okundu
 
Muhtarlar Eylemlerini Sonlandırdı
Siverek Merkez Mahalle Muhtarların, hizmet alamadıkları gerekçesiyle başlattıkları oturma eylemlerine yaptıkları yazılı bir basın açıklamasıyla son verdiklerini açıkladılar.
GÜNDEM Haberi
Muhtarlar Eylemlerini Sonlandırdı

Siverek Merkez Mahalle Muhtarları, hizmet alamadıkları gerekçesiyle başlattıkları oturma eylemlerine yaptıkları yazılı bir basın açıklamasıyla son verdiklerini açıkladılar.

Muhtarların basın açıklaması şöyle," Siverek Merkez muhtarları olarak başlattığımız oturma eylemi Valiliğin PANDEMİ sürecinden dolayı eylem bir araya gelme ve toplantı yasağından dolayı son vermiş bulunmaktayız. 
Bu süreçte sayın vekilimiz Mehmet Kasım GÜLPINAR, Siverek Belediyesi Başkanı Şeyhmus AYDIN Siverek Kaymakamı  Mustafa ÇİFTÇİLER'in bizi ve Büyükşehir Beledi Başkanını bir araya getirerek ve işin takipçisi olacağını belirterek bugün saat 16:00 da Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşmemiz olacaktır.
Bu süreçte Siverek Kaymakamı Vali bey ile görüşerek tüm sorunlarımızın haklı olduğumuzu bizzat vali beyin oluşturacağı bir kurul ile sorunların giderilmesi için takipçisi olacağı kaymakam bey tarafından bize bilgi verilmiştir
Siverek halkına saygı ile dururulur." denildi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muhtarlar, Eylemlerini, Sonlandırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı