Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:30 Bu haber 5803 kez okundu
 
Stadyum baştan aşağı yenilendi
Başkan Şeyhmus Aydın, sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi
- Haberi
Stadyum baştan aşağı yenilendi

Başkan Şeyhmus Aydın, sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi
Şanlıurfa’nın en fazla genç nüfusuna sahip ilçeleri arasında yer alan Siverek’te, sportif faaliyetlerin daha sağlıklı bir ortamda sürdürülmesi amacıyla bir süre önce başlatılan çalışmalarda sona gelindi.


Siverek Belediyesi, Yenişehir Mahallesi’nde bulunan ve tek çim saha olma özelliğine sahip Firkan Tüysüz Şehir Stadyumunda bir dizi iyileştirme çalışmasına imza attı.


Tesislerde yapılan iyileştirmelerin yanı sıra saha zemini, sulama sistemleri ve tribün düzenlemesi çalışmaları tamamlanan stadyumun yeni sezona hazır olduğu belirtildi.
Devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, gençlerin sportif faaliyetlerini yapabilmeleri için imkanların seferber edildiğini dile getirdi.


Sporun ve sporcunun destekçisi olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Aydın, “Gençler bizim geleceğimizdir. Belediye olarak Siverek gençliğinin eğitimine sportif faaliyetlerine destek sunuyoruz. Bundan sonra da gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sunacak insan odaklı hizmetlerimiz devam edecek.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Stadyum, baştan, aşağı, yenilendi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı