Haber Detayı
17 Ocak 2022 - Pazartesi 10:54
 
Siverekli muhabire birincilik ödülü
Tekirdağ’da düzenlenen basın ödülleri yarışmasına müsilaj fotoğrafı ile katılan İhlas Haber Ajansında çalışan Siverekli Muhabir Halil Dağ, birincilik ödülü kazandı.
GÜNCEL Haberi
Siverekli muhabire birincilik ödülü

Tekirdağ’da Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği tarafından Rahmetli Gazeteci Şerif Baysalan adına 3 kategoride düzenlenen basın ödülleri yarışması sonuçlandı. Haber fotoğrafı, Süleymanpaşa’da yaşam ve özel haber kategorilerinde düzenlenen yarışmaya Tekirdağ il genelinde çok sayıda gazeteci katıldı. Jüri üyelerinin oylaması ile düzenlenen yarışmada İhlas Haber Ajansının (İHA) Tekirdağ Temsilcisi ve aynı zamanda Siverekli olan Muhabir Halil Dağ, ilk kez Tekirdağ’da görülen ve daha sonra tüm Marmara Denizine yayılan müsilaj fotoğrafı ile katıldığı yarışmada birincilik ödülü kazandı.


   Ahde vefa örneği


  Yarışmada dereceye giren diğer gazetecilere de ödülleri takdim edilirken, İHA Muhabiri Dağ, ahde vefa örneği göstererek “Yarışmaya müsilaj fotoğrafı ile katıldım. Fotoğrafımız birincilik getirdi. Daha temiz bir dünya diyorum. Aldığım birincilik ödülünü eğitim hayatım boyunca büyük emekleri olan kıymeti öğretmenim Mustafa Karadağlı’ya armağan ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Siverekli, muhabire, birincilik, ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı