Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 10:47 Bu haber 4056 kez okundu
 
HOŞGELDİN HABERSİVEREK
Yazarımız Vural Kalman yazı
- Haberi
HOŞGELDİN HABERSİVEREK

Haber yapmak ya da olup bitenleri halka aktarmak gerçekten zahmetli, bir o kadar da yorucu bir iş. Hele hele tarafsız ve bağımsız olmak istiyorsanız işiniz biraz daha zor.
Gazetecilik, kamuoyunu doğru, çok yanlı, çok boyutlu, hızlı, inanılır ve güvenilir bir şekilde bilgilendirme mesleğidir. Demokratik toplumlarda haberci medyanın asli görevi, mevcut siyasi-iktisadi iktidarın işleyişini ve uygulamalarını -onun gizleme, örtme çabalarına direnerek- ortaya sermek, böylece kamuoyunun bu şeffaflık temelinde ortaya çıkmasını sağlamaktır.
Her şeyden önce haber, gerçek olmalıdır. Başka bir deyişle, ilk kez duyduğumuz dedikodular ve söylentiler, doğruluğu ispatlanana kadar habere dönüştürülemez.
Güvenilir tam tarafsız ve bağımsız bir şekilde yeni bir misyon ve yepyeni bir vizyonla yayın hayatına başlayan HABERSIVEREK.COM hem Siverek'in hem de bölgenin sesi olmaya aday inşallah.
Deneyimli kadrosu, donanımlı yazarlarıyla her türlü ilegalit den uzak legal habercilik yapmak için, büyük çaba sarf eden emekçi-gazeteci arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Böyle güzel bir proje içerisinde oldukları için de başarılar diliyorum.
 
Gerçekten tam anlamıyla yandaş olmayan ya da direktif almadan sadece kendi misyonu doğrultusunda, büyük bir ses olmaya aday olan HABERSIVEREK.COM sizin sesiniz olmaya aday ilkeleri ile gelen, haber sitemize, sorunlarınızı, şikâyetlerini güvenilir bir şekilde aktarabilirsiniz.
Bizlerde sesinizi daha fazla kamuoyuna duyurmak ve hakkınızı aramak için elimizden geleni yapacağız.
Habersiverek.com’u takip edelim, tarafsız ve gerçek haberciliği keşfedelim…

Kaynak: Editör:
Etiketler: HOŞGELDİN, HABERSİVEREK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı