Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 16:03 Bu haber 2668 kez okundu
 
Bülent Börekçilik Siverek'te Açıldı
Türkiye genelinde her geçen gün ününü daha da yayan Bülent Börekçiliğin Siverek'te şubesi açıldı.
SİVEREK Haberi
Bülent Börekçilik Siverek'te Açıldı

Türkiye genelinde her geçen gün ününü daha da yayan Bülent Börekçiliğin Siverek'te şubesi açıldı.

Hasan Çelebi Mah. No:9/b ( Yusuf Sami Kız ortaokulu arkası) da bugün itibari ile hizmete açılan Bülent Börekçilik büyük bir katılımla açıldı. Akdeniz Yöresine ait 3 çeşit peynir, Erzincan yöresine ait tereyağı ve baklava hamurundan yapılan börek açılışa katılan misafirlere  dağıtıldı. Açılışa özel olarak ücretsiz bir şekilde dağıtımı yapılan böreklere ilgi yoğundu.

Girişimci iş insanı Muhsin Bilgen tarafından açılan Bülent Börekçilik şubesi bundan sonra Siverek'te yaşayan vatandaşlara hizmet verecek.

Bülent Börekçilik ile ilgili Haber Siverek'e açıklamalarda bulunan Muhsin Bilgen," Türkiye de birçok il ve ilçede şubeleri bulunan damağı ve tadı harika Bülent Börekçiliği ilçemize de getirmek istedik ve bugün itibarıyla Siverek'li börek sevenleri Bülent Börekçilik'le buluşturduk , yoğun ilgi ve alaka ile açılan şubemiz bundan böyle Bülent Börekçiliğin bu eşsiz lezzetlerini her gün sunmaya devam edecek. Açılışta’da gördük ki Siverek'liler bu lezzeti çok sevdi , bizlerde hemşerilerimizin ilgisine layık olmaya çalışacak ve en özel lezzetlerimizi buluşturmaya devam edeceğiz diye konuştu.

Bülent Börekçilik Adres ve iletişim

Adres: Hasan Çelebi Mah. No:9/b ( Yusuf Sami Kız ortaokulu arkası)

Telefon: 0414 552 3000

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bülent, Börekçilik, Siverek'te, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı