Haber Detayı
27 Şubat 2018 - Salı 13:02 Bu haber 7201 kez okundu
 
Fettahlı’dan Zehir Zemberek Açıklamalar
Siverek Milliyetçi Hareket Partisi Siverek İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı resmi Twitter hesabından özelikle Siverek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile diğer bazı kurumlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu
SİYASET Haberi
Fettahlı’dan Zehir Zemberek Açıklamalar

Siverek Milliyetçi Hareket Partisi Siverek İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı resmi Twitter hesabından özelikle Siverek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile diğer bazı kurumlarla ilgili önemli açıklamalarda bulunarak, Vakıf Müdürünün acilen istifa etmesi gerektiğini belirtti.

İşte Fettahlı’nın paylaşımları

Değerli Hemşerilerim Uzun zamandır ilgilendiğim ve defalarca uyarı, İkazlarıma rağmen Siverek sosyal Yardımlaşma Vakfı sistemi ne zaman düzelecektir, vatandaşlarımızın mağduriyeti ne zaman giderilecektir.

Vakıf,Devlet Hastanesi ile ilgili şikayetler kesilmiyor,çözüm bulunamıyor..Bu sorunlara Ne zaman çözüm bulunacak, bu asil millet hala bu acıları çekmeye devam mı edecek?

Oyun kuranlar,Tezgah çevirenler,kirli iş birliği yapan alçaklar,sizin kurduğunuz tezgahları da,Senaryolarda başınıza yıkacağım..Her şeyi biliyor ve izliyorum..Bu memleket üstünde Ameliyat yaptırmam..

Bütün yapılanların hesabı sorulacak, MHP ve Şahsımla ilgili ikili oynayan şerefsizleri de gün yüzüne çıkaracak, tarihin sayfalarına hain diye yazdıracağım. Bu da size Mustafa FETTAHLI sözü olsun.

Siverekli Medet Çocuklarına mama Götüremedi Hala duymayacakmısınız? Vakıf Müdürü hala evrak evrak diye zavallı insanları mağdur ederek o koltukta oturmayı sürdürecekmisin? İnsaniyet ve merhamet makamlarda mı öldü?

Yapılacak bellidir Söz yetkililerindir? Benim ilçemde bir çocuk aç Yattıysa ben susmam be geri durmam. Herkes kendine yakışanı yapsın ve vakıf Müdürü onurluca istifa edip, kendine yakışanı yapsın.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fettahlı’dan, Zehir, Zemberek, Açıklamalar, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı